acil çıkış taraması yavaş yazısı zemin boyama otopark rampası zemin boyama hız limiti çizgisi dur yazısı acil çıkış yolu çizgileri otopark zemin boyama
Hizmetler

Zemin Boyama

İç ve dış alanlarda zemin boyama hizmetleri ile faaliyet gösteriyoruz. Yol, yolcu ve işçi güvenliğini sağlamak üzere yol çizgileri ve zemin kaplama uygulamaları sunuyoruz. Fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, havaalanları, spor tesisleri, açık- kapalı yüzme havuzları, tersaneler, imalathaneler, metro ve raylı sistem alanları gibi pek çok alanda yer işaretleri ve boyama uygulamaları ile güvenilir ortamlar oluşmasına katkı sağlıyoruz.

Epoksi boyama sistemi, zemin içerikleri arasında en çok tercih edilenidir. Boyanın sunduğu avantajlar ve dayanıklı kullanım özellikleriyle sağlam boya çeşididir.

Epoksi Zemin Boyama Avantajları

Yüksek kalite içeren epoksi boyalar hem zemin çizgileme ve işaretleme sistemlerinde hem de kaplama uygulamalarında kullanılır. Sağlık merkezlerinden üretim hanelere, eğitim merkezlerinden helikopter pistlerine dek her alanda epoksi boya uygulaması yapıyoruz. Türkiye'nin lider firması olarak Akyol Trafik İnşaat Sanayi kalitesiyle, yol ve zemin güvenliğine en doğru çizgileri uyguluyoruz. Epoksi boyalarla yapılan zeminlerin yer boyama avantajları şu şekildedir;

  • Zamana bağlı sararma veya renk açılması olmaz
  • Yüksek derecede su izolasyon özelliği olan taban boyama
  • Beton yüzeylerde mükemmel yapışma özelliği ve hızlı uygulanma
  • Çevre dostu özelliği ile hem çevre sağlığına hem insan sağlığına zarar vermez
  • Asit, alkali, tuz çözeltileri ve bazı kimyasal maddelere karşı da dayanıklıdır.

Epoksi Zemin Uygulama Alanları

Epoksi yer kaplama uygulamaları, zeminlerin daya sağlam, dayanıklı ve şık olmaları için uygulanır. Zemin işaretleme olarak kullanılabilen epoksi boyalar, tam zemin kaplaması için de uygulanmaktadır. Ağır yüklere karşı dirençli olması sayesinde sanayi alanları ve fabrika gibi alanlarda kullanılan yer kaplama çeşididir.

Dış alanlarda su yalıtım özelliği sunan epoksi uygulama, havuzlarda ve spor tesislerinde de kullanılır. Hangarlar, merdiven, otopark ve yol döşemeleri, tamir atölyeleri, kimyasal sektörler gibi pek çok alanda uygulanır. Zeminlerin dayanıklı ve uzun süre renk kalitesini sağlaması için şeffaf epoksi ve istenilen modelde- renkte epoksi zeminler oluşturulabiliyor.

Epoksi Zemin Kaplaması Nasıl Uygulanır?

Tüm hava koşullarına dayanıklı olan epoksi kaplama sistemi, beton zeminlere doğrudan uygulanır. Yeni beton zeminler, pürüzlü veya oyuklu beton zeminler, yenilenmiş beton zeminler gibi hiç fark etmeksizin hızlı kuruma özelliğiyle direkt olarak uygulanır.

Epoksi firmaları arasında en nitelikli hizmet sunumu ile Türkiye'nin her bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Tüm iç ve dış alanlarda poliüretan kaplama sistemleri, yol çizgi çalışmaları ve trafik levhaları ile donanımlı alanlar üretiyoruz. Tüm ürünler, uygulamalar ve hizmetlerimizi inceleyebilir, fiyatlar için bilgi alabilirsiniz.

Akyol Trafik İşaretleri ile ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, profesyonel ekibimizle küçük, büyük çaplı her projeyi sorunsuz şekilde başarmayı hedefleyen bir iş ahlakına sahip olmak.

Kurumsal Web Tasarım
İletişim Bilgileri
© AKYOL 2018. ALL RIGHT RESERVED