Akyol Trafik İşaretleri Kimdir?

 

Akyol Trafik İşaretleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyette bulunduğumuz otopark ve yol çizgi sektöründe kazanmış olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını duymaktayız. Siz saygı değer müşterilerimizi de referans sayfamızda görmekten onur duyarız. Referanslarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen +90 216 541 44 76 numaralı telefondan bize ulaşınız.

Misyonumuz

Uzman kadromuz, gelişmiş teknolojimiz ve sahip olduğumuz kaliteli alt yapıyla Türkiye çapında ürün ve hizmet kalitesinin devamını sağlayarak resmi kurum ve kuruluşlar ile özel işletmelerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, uygun fiyat ve zamanında teslim koşullarını sağlamak, işletmemiz tarafından sağlanan tüm hizmet ve ürünlerin zamanında ve eksiksiz teslimini sağlamak.

Vizyonumuz

Trafik İşaretleri ve Yol Emniyeti Ekipmanları alanında pazardaki gelişmeleri, kaliteyi ve teknolojiyi birleştirerek sektörde mükemmeli yakalamak, müşteri memnuniyetini gerçekleştirirken rekabet gücünü arttırmak ve pazar payını genişletmek, makul ücretlerle yüksek kalitede hizmet ve ürün sunmak. 

Hizmetlerimiz

 

Başlıca hizmetlerimiz , otopark çizgileri, kapalı otopark çizgileri, yol çizgileri, kapalı otopark duvar ve kolon boyama işleri, kolon ve duvar tarama işlemi, yönlendirme levhaları, yaya geçitleri, hız kesiciler, ofset taramaları, yürüyüş ve bisiklet yolu uygulamaları, hava alanları, apron ve pist çizgileri uygulamaları, fabrika içi zemin çizgileri uygulamaları, spor sahaları zemin boyama ve çizgi uygulamaları, bordür boyama işleri, trafik güvenlik sistemleri malzemeleri alımı -satımı ve montajı, kauçuk hız kesiciler, delinatörler, kolon köşe koruyucuları, araç yaslama stoperleri, trafik güvenlik aynaları, yol butonları hizmetlerini vermekteyiz.

 

Yapmış olduğumuz uygulamalarda üç çeşit boya kullanmaktayız;

  • Soğuk yol çizgi boyası
  • Tek kompenantlı yol çizgi boyası
  • İki kompenantlı yol çizgi boyası
Akyol Trafik İşaretleri ile ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, profesyonel ekibimizle küçük, büyük çaplı her projeyi sorunsuz şekilde başarmayı hedefleyen bir iş ahlakına sahip olmak.

Kurumsal Web Tasarım
İletişim Bilgileri
© AKYOL 2018. ALL RIGHT RESERVED