engelli yolu boyama yaya geçidi boyama yaya yolu boyama spor sahası çizgileri yaya geçidi boyama hız kesici kasis uygulaması hız kesici kasis uygulaması forklift yolu boyama
Hizmetler

Diğer Uygulamalarımız

Akyol Trafik İnşaat ve Sanayi firması olarak Türkiye'nin lider markasıyız. ''Çizginin en doğru adresi'' olarak faaliyet gösteriyor otoyollardan, bina otopark alanlarına dek kurallara uygun ve nitelikli çizgi çalışmaları sunuyoruz. Firmamız hissedilebilir yüzey uygulamaları ve tüm alanlarda epoksi zemin kaplamalar ile hizmet veriyor.

Sunduğumuz Hizmetler

Sektörel tecrübe, uzman personeller, seçkin referanslar ve muazzam iş sunumumuz ile iş güvenli, can ve yol güvenliği alanlarında profesyonel uygulamalar sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında;

  • Yaya geçidi boyama
  • Yol- şerit çizgileri
  • Otopark çizgileri
  • Fabrika ve tesis çizgileri
  • Spor sahası çizgileri
  • Trafik levhaları
  • Trafik uyarı ve güvenlik malzemeleri
  • Iş güvenliği çizgileri

Ve otopark tasarımları bulunuyor. Tüm karayollarında, şehir içi yollarda yaya geçidi çizgileri, kaldırım ve tretuar çalışmalarıyla faaliyet sunuyoruz.

Otopark Tasarımları

Açık otoparklar ve kapalı otoparklarda, her büyüklükteki alan ve her kat sayısına göre otopark giydirme ürün ve uygulamalarını sunuyoruz. Hem trafik işaretleme sistemleri hem de otopark çizgileme sistemi ile hizmet sunuyor, kasis boyama ve kauçuk hız kesici sistemlerle donanım sağlıyoruz.

Otoparklarda giriş ve çıkış alanları için belirteçler, levha ve çizgi çalışmaları, zemin numaralandırma ve duvar numaralandırma uygulamaları sunuyoruz. Otoparklarda hem araçların güvenliğini sağlarken hem de yaya ve geçiş güvenliğini sağlıyoruz. Otopark duvar ve kolonların zarar görmemesi için yüksek dayanıklılık sunan boya malzemeleri ve işaretleme sistemleri ile güvenilir alanlar sağlıyoruz.

Hız limiti ve yön oku uygulamaları, otoyollarda, açık- kapalı otoparkl arda uygulanan sistemlerdir. Otoparklarda zebra tarama, kodlama sistemleri, çavuş tarama ve kuşak boyama sistemleri ile tam güvenli alanlar inşa ediyoruz.

Sunduğumuz Ekstra Hizmetler

İş güvenliği kapsamında fabrikalar, sanayi ve üretim tesislerinde zemin kaplama, zemin çizgileri ve iş güvenliği levha sistemleri ile yönetmeliklere uygun alanlar tasarlıyoruz. Yavaşlama ve uyarı çizgileri, acil toplanma alanı çizgileri, acil çıkış alanı yön okları ve çizgileri gibi pek çok uygulama sunuyoruz. Nitelikli iş sunumu ve belirlenen ölçülendirme sistemine göre tasarım gerçekleştiriyoruz.

Spor alanları, turizm tesisleri, açık- kapalı havuzlar gibi alanlarda zemin işaretleme ve spor sahası çizgileri ile sektör çeşitliliği sunuyoruz. Hemen her alanda hizmet sunduğumuz firmaların tüm tasarımlarını web sitemizden inceleyebilir, güvenli alanlar oluşturmamız için uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Ofset tarama, üst ve alt geçitlerde çizgi ve belirteç çalışmaları, bina- mağaza- iş yeri ve AVM gibi alanlarda dumansız hava sahası alanları ile çevre işaretleme sistemleri sunuyoruz.

Sadece otoparklarda değil havalimanlarında da apron, pist ve yol çizgi çalışmaları ile nitelikli hizmet sağlıyoruz. Kimyasal direnci ve yalıtım özellikleri olan zemin kaplama sistemlerimiz ile benzin istasyonu çizgileri ve iş sınıflarına göre iş güvenliği levha ve çizgi sistemleri uyguluyoruz.

Kolon numaralandırma sistemi ile hem kapalı otoparklarda hem de havaalanı ve otogarlarda hizmet sağlıyoruz. Engelli yolu çizgileri ve özel kaldırım çalışmaları sağlayarak, yaya güvenliğinin maksimum seviyede sağlanmasına katkıda bulunuyoruz. Engelli yolu boyama ve yürüyüş yolu boyama sistemlerinde uzun ömürlü kulanım, ürün kalitesi ve uzman uygulamalarıyla hizmet veriyoruz.

Şehir içi ve şehir dışı otoyollarda, otoban sistemlerinde ve tüm kara yollarında yavaş yazısı ve trafik levhalarıyla güvenilir format sağlıyoruz. Park alanlarında dur yazısı, park süresi yazıları, yol ceplerinde işaretleme sistemleri gibi trafik inşaat ve sanayi alanında eksiksiz donanım üretiyor, uyguluyoruz.

Kent estetiğine katkı sağlayan çalışmalar dahilinde bisiklet yolu çizgileri, yaya yolu çizgi ve zemin kaplamaları, fabrikalarda forklift yolları gibi sektöre dair her konuda hizmet sağlıyoruz.

Akyol Trafik İşaretleri ile ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, profesyonel ekibimizle küçük, büyük çaplı her projeyi sorunsuz şekilde başarmayı hedefleyen bir iş ahlakına sahip olmak.

Kurumsal Web Tasarım
İletişim Bilgileri
© AKYOL 2018. ALL RIGHT RESERVED